Surly günlüğüm #8 beklenen ziyaretçi

2015-03-17 15.12.43

Ödeyeceğim gümrük vergisi 221 lira 60 kuruş tutmuş, teslimatı yapacak PTT görevlisine ödemem yeterli imiş, başka bir şey yok. Bunları öğrenip de not alırken PTT’den teslimanı yapacak personelin telefonunu aldım ve iletişime geçip randevulaştık. Heyecan had safhada. Saatler geçmiyor derken saat 15 sularında geldiler, bir heyecan dalgasıyla teknik servise geçip kutuyu açtık hemen çocuklarla…

2015-03-17 15.45.06

Şimdi asıl sorun kadroyu ayaklandırmakta…

Hemen Bisiklet Gezginine uğrayıp Başakla konuştuğum aklımdaki iki parçayı, vites kablosu sabitleyici ve cantilever fren askısı, görmeye gittim Cihan ile, ama yoktu, Seçil ve Alex ile konuştum, kendilerini Cycist Türkiye dergisindeki yazıları ve kuruluşlarının 2. yılı için kutladım, sektörün gelişmesi için omuz omuza yürüyeceğiz.

Fenerbahçeye geçtik Bisiklet Gezgininden çıktıktan sonra, Bike & Outdoor’da Veli ile ayaküzeri konuşup da parçanın olmadığını anlayınca yan tarafa uğradık, olsa olsa Yeşil Bisiklette Üzeyir’de vardır parçalar dedim, yanılmadım! Vites kablosu sabitleyici Üzeyir’in atelyesinden çıktı, cantilever askısı ise yurtdışından ne yazık ki, yaklaşık 20 dakika sohbet edip biraz da Tirreno-Adriactico 2015’in zamana karşı etabı ile biten kapanışını izleyip mağazaya geri döndük.

2015-03-17 16.57.02

Kadroya ilk parçamı taktım: vites kablosu sabitleyiciler…

2 comments

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.