TCRno4: 18. Gün Durum Raporu – 16 Ağustos 2016

#TCRno4’de Türk sınırı gerisinde kala kala sadece 10 yarışmacı kalmışken bunlardan birisi hâlâ bizim #TCRno4s55 Berk “The Bıyık” 

Yalan yok, bugün kendisiyle çok az konuşabildik, ancak sürekli takip ettik, geceyi Kavala civarında geçiren Berk yarışı bugün yetti ulen bu kadar hasret demiş olsa gerek bitirmeye yemin etmiş gibi. Zira, Kavala, Dedeağaç derken Berk şu anda anılarla dolu heybesini bizlere ulaştırmak için rüzgarın sırtına binmiş geliyor, İpsala sınır kapısını geçmesine çok az kaldı. Hem de vize mize hak getire! Dedik ve geçti! helal olsun bıyıklı!

2016-08-09 20.01.14

İdareten bir otelde kaldım, ama bin pişmanım lan. Elbiselerim leş gibiydi, yıkamaya verdim sıçıp batırmışlar! Taytın pedi medi paramparça olmuş, zaten popo mopo kalmamışte Furkapasstan bu yana, yarın ne bok yiyeceğim bilmiyorum. İdare edeceğiz artık, ucuz etin yahnisi. Formalar filan da rengarenk olmuş, bak aklıma geldi sinir oldum. O taytı da gelir gelmez atacağım Çanakkalede! Ayakta sürüyorum, götüm pişik, mantar, tahriş ne istersen oldu lan! Sonra atlarım otobüse gelirim. Bisikleti mi yıkayalım? Ne geleceğim lan, boru gibi uyuyacağım. Neyse devam edeyim ben abi, sabaha karşı 3:00 gibi gelmiş olurum. Gelirim, yetişirim değil mi? Gelme mi? Ne yapayım olm burada? Karım var, kedilerim var! Evliyim ben.

Bitiş Çizgisinin birazdan kapanacağını, ancak The Transcontinental Race ekibinin Saat Kulesi civarında bir kafe-barda parti vereceğini belirtelim, sabaha dek bu mekana ulaşırsa Bravet Cartını da damgalatmış olacak Berk.

Yarışı bitiren Sertaç ve Burkay işlerinin başına dönerken Muammer ise kas yıkımının acılarıyla boğuşuyor. Berk’in de gelmesiyle TCR fatihleri yarın Gürsel Akay abimizin sunuculuğunu yapacağı Medyaskop TV’de başlarından geçen maceralarını anlatacak! Kaçırmayın!

 

 

One comment

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.