#TCRno5 8. Gün: Ormanların içindeyim Seviyorum Dağları

Geçen senenin kazananı Kristof Allegaert’e göre yarış liderleri #TCRno5cap75 James Hayden ve peşindeki #TCRno5cap26 Björn Lenhard insan olduklarını kanıtladılar, zira ikili mola verip ihtiyaçlarını gideriyor, uyuyor, gülüyor… Kristof’u medya araçları bile sadece Çanakkale Saat Kulesinde görebilmiști!

 

Peki #TCRno5cap171 Berk the Sakallı? Adamın dibi kendisi! Hem bisiklet üzerinde hem de otel odalarında görebilirsiniz kendisini; çünkü adam yaşıyor! Kendisinin ifadesi ile yarışın en zor yeri CP3 kontrol noktası High Tatras dağlarına ulaşmak: İtalyadan ver elini Slovenya, bir bitmedin arkadaş isyanları ile bakmışsın Macaristan içindeyim, düzlüğü çabuk bitti buranın, keklik gibi avlandım ovasında huzur da bulamadım dağlarında diyerek pedallayan Berkello şimdi Slovakyada. Nizke Tatry ulusal parkı dağ geçidini aşıp Polonya ile doğal sınırı çizen High Tatras dağlarına doğru yüzünü çevirmiş durumda, tamam üç gündür çok az yol alıyor ama bunda dokuz  günün birikmiş yorgunluğu var, 40°C derece sıcaklığı bir anda 50°C derece yapan, kendisine seksilik katan sakalları var da var…

Az kaldı Berkello, 120 km dediğin nedir ki: Bostancıdan Kurtdoğmuş Köyü altı üstü! 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.