Jens Voigt, TREK Factory Racing takımının yeni koçu

Bu sene Fransa Turu sonrası emekliliğini açıklayan, ardından da yılmayıp 43. yaş gününde Hour Record / Saat Rekorunu kıran pelotonun en renkli siması Alman pedal Jens Voigt jubilesini yaptığı takımı TREK Factory Racing ile kendisine yeni bir sayfa açıyor.

10678483_323599781153446_970778085614069092_n

Kendisinin büyük bir heyecan içinde yaptığı açıklama şu şekilde:

“I’ll take on an active role in the team staff and my new role involves a lot of things: coaching and motivating the riders, helping out the youngsters, and directing at a few select races, once I have obtained my director certificate.”

Özetle: Takımda aktif bir rol alacağım, yeni rolüm birçok şey içeriyor: sporcuların motivasyonuyla birlikte onlara koçluk yapacağım, ayrıca genç pedallara da yardım edeceğim. Katılmayı planladığımız bazı yarışlarda tecrübelerimle direktörlük yapacağım.
jensie_

Anlaşılan Jensie bize hiçbir zaman veda etmeyecek! Yeni görevinde ki, kendisi bunu kariyeri boyunca hep istediği şey olduğunu ifade ediyor, kendisine başarılar diliyoruz.

Daha fazlasını okumak için:

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.