#TCRno5 15. Gün: Dereler Tepeler Geride Kalırken

#TCRno5cap250 Yusuf ve İsmail ikilisinden Yusufa Romanyanın Oredea kenti civarında araba öarpmasıyla üzüldüğümüz 14. gün geride kalırken ikiliden de haberler geliyor: Yusuf ve İsmail hastaneden çıkıp otele yerleştiler, birkaç gün dinlenip yarışı bırakacaklar. Kazada Yusufun sadece kaskı kırıldı, bunun dışında yumuşak doku zedelenme ve ezilmesi ağrıları var. 

Endişeye mahal yok, Yusuf iyi durumda, hâlâ otuz iki diş gülümseyip yeni vloglar yapma derdinde!

 

#TCRno5cap171 Berk the Sakallı ise dün, en son Romanyanın ayısından Bulgaristanın barzosundan kurtulmak adına Tuna Nehrini geçer geçmez kendini görece daha iyi konumdaki Sırbistana atmıştı. Aşırı sıcaktan etkilenen Berkello bulduğu gölgeliklere sığınıp yalaklara girip yıkandıktan sonra gece pedallamaya karar verdi. Bugün de hız kesmeden dere tepe aşıp uzakları yakın ede ede pedallıyor: Makedonyanın Dren dağını aştıktan sonra Yunanistana, Kaymaçalan Dağı eteklerine dek düzlükte yol alacak.

Kaç gündür uykusuz, pis, derbeder halde pedallıyorum; ancak kontrol noktalarını geçip Brevet Kartımı damgalatmak beni motive etti. Şimdi bitişe az kaldı, bu en büyük motivasyonum.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.